В Китаї презентували електромобіль, який можна взагалі не заряджати від мережі

В Китаї презентували електромобіль, який можна взагалі не заряджати від мережі

Поки більшість виробників автомобілів змагаються в будівництві найбільш далекобійного авто на електротязі, в Китаї створили автомобіль, який повністю працює на енергії сонця.

Автомобіль на сонячних батареях Tianjin отримує запас ходу лише від сонця.

Тобто автівку не можна заряджати від мережі.Це перший в країні подібний автомобіль.

Модель нещодавно дебютувала на шостій Всесвітній конференції розвідки та розпочала новий тур по материковому Китаю.

За даними місцевих ЗМІ, сонячний автомобіль був розроблений всього за п’ять місяців у співпраці 42 компаній та трьох університетів.

Модель містить 47 передових технологій, деякі з яких присутні в автомобілях найвищого рівня в автомобільній промисловості.Наприклад, сонячний автомобіль Tianjin обладнаний функцією автономного водіння на «рівні 4 і вище».

Площа сонячного модуля цього транспортного засобу становить 8,1 квадратних метрів, й він оснащений 5 квадратними метрами осередків.

Ось деякі інші характеристики першого в Китаї транспортного засобу на сонячних батареях:Варто зазначити, що Tianjin – це лише концепт, однак він є доказом того, що транспортні засоби можуть працювати повністю від природного джерела чистої енергії.Як раніше повідомляв Autogeek, каліфорнійський стартап Humble Motors представив концепт електричного позашляховика з сонячними елементами.

За матеріалами: electrek.

Источник материала
AutoGeek Оригинальная версия
Поделиться сюжетом