В Украине восстановили поврежденное во время боевых действий ретро-авто

В Украине восстановили поврежденное во время боевых действий ретро-авто

Кабріолет "Побєда" — досить рідкісна модель і до наших днів дійшло небагато таких машин. Понищений осколками автомобіль відреставрований і виглядає як новий.

Українські майстри-реставратори дали нове життя рідкісному кабріолету ГАЗ М-20 "Побєда". Автомобіль серйозно постраждав під час бойових дій на Київщині. Про це розповіли на сторінці Українського автомобільного клубу у Facebook.

Кузов авто зрешетило осколками

Саме цій організації й належить кабріолет ГАЗ М-20 "Побєда". Колекція Українського автомобільного клубу зберігалася в гаражі на Київщині, який постраждав від обстрілів.

Радіатор ГАЗ М-20 був пробитий

Частину ретро-авто повністю знищено, інші – понівечено та потребують реставрації. Першою вирішили відновити саме "Побєду", адже для власників автомобіль дуже багато важить.

Кузов ГАЗ М-20 зрешечений уламками, лобове скло розбите, а салон пошкоджений. Крім того, автомобілю пробило радіатор.

Автомобіль реставрували дуже швидко

Над кабріолетом попрацювали реставратори із двох майстерень. Вони заробили дірки та повністю перефарбували кузов. Тепер "Побєда" виглядає як нова. Відтепер автомобіль вирішили називати "Перемогою".

Важливо Найнезвичайніше американське авто 70-х продали на аукціоні за $1,65 мільйона (фото)

Слід зазначити, що кабріолет ГАЗ М-20 є дуже рідкісною версією "Побєди". З 241 497 випущених авто лише 14 222 мали м'який дах, що складається. Наразі таких машин залишилося небагато і екземпляри в хорошому стані коштують десятки тисяч доларів.

Кабріолет "Побєда" — дуже рідкісна модель

ГАЗ М-20 "Побєда" оснащений 2,1-літровим двигуном потужністю 52 к. с. та 3-ступінчастою механічною КПП. Кабріолет може розвинути 105 км/год.

Раніше Фокус повідомляв, що в Україні відновили до стану нового авто ранній кабріолет ГАЗ-А 1936 року.

Теги по теме
газ
Источник материала
Фокус Оригинальная версия
Поделиться сюжетом