У переддень Дня захисника України в Степанівському МНВК відбулася зустріч з учасниками АТО

Сьогодні, як ніколи раніше, актуальною є тема миру в нашій державі. Живучи під мирним небом у злагоді один з одним, ми навіть не замислювалися над тим, що може нести з собою війна. Сьогодні діти матері-України, наші воїни, в зоні ООС сумлінно виконують свій обов`язок та показують силу й незламність українського духу.

14 жовтня в Україні відзначається відразу декілька свят: День захисника України, День українського козацтва, та  Покрова Пресвятої Богородиці. З нагоди свят у Степанівському МНВК відбулася зустріч з учасниками антитерористичної операції  першим заступником голови Менської районної державної адміністрації, командиром в/ч В2278 Мурованим Сергієм Григоровичем та учасниками АТО Водолазьким Ю.Ю.  та Пискуном Д.М., які вже повернулися додому. Учасники АТО свого часу здобували свою робітничу професію в Степанівському комбінаті. Поспілкувавшись з учнями, воїни зазначили, що навички, які вони здобули навчаючись за спеціальністю «водій» стали їм у нагоді під час військової служби.

У ході зустрічі Мурований С.Г. розповів присутнім про  участь в бойових діях по захисту територіальної цілісності та недоторканості України під час проведення антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей в період з 2014 по 2015 рік. Учасники АТО розповіли учням про те, що таке справжня війна,  як живуть наші бійці на сході України.

З великою зацікавленістю вихованці СМНВК слухали розповіді українських  воїнів. Воїни  поділилися враженнями від пережитого, закликали  молодь виховувати патріотизм у серці ще зі шкільної парти, сумлінно навчатися та вірити у перемогу. Ніхто не залишився байдужим до розповіді про страшні події, які довелося пережити солдатам під час боротьби проти зовнішньої агресії за цілісність України.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам`ять Героїв, які не повернулися з війни та віддали своє життя заради незалежності України, заради миру на нашій землі. Одним із таких є житель с. Степанівка Калібаба Віталій Олександрович.

По закінченні зустрічі діти подарували захисникам квіти і побажали міцного здоров’я воїнам та їх сім’ям.

 

За інформацією Степанівського МНВК