Обговорено регіональні аспекти розвитку позашкільної освіти

18 жовтня на базі Березнянського будинку дитячої та юнацької творчості відбувся виїзний комплексний методичний семінар-практикум з проблеми «Освіта, натхненна творчістю; регіональні аспекти розвитку позашкільної освіти».

До участі у семінарському занятті долучилися педагоги-позашкільники  Березнянського, Корюківського, Менського, Семенівського, Холминського, Сновського, Коропських та Новгорд-Сіверських центрів, будинків дитячої та юнацької творчості.

Відкриття семінару відбулося за участю директора ЧОПДтаЮ Ірини Мельниченко та завідуючої інформаційно-методичним відділом ЧОПДтаЮ Наталії П’яткової.

Семінар-практикум провели методисти Чернігівського  обласного Палацу дітей та юнацтва. На заняттях розглядалися актуальні питання, які стосуються позашкільної освіти, а саме: «Альтернативні підходи до створення нового освітнього простору в закладі позашкільної освіти», «Формування компетентностей обдарованої особистості в умовах закладу позашкільної освіти», «Булінг чи гра за владу?  Практичні рекомендації щодо протидії жорстокості», «Заклад позашкільної освіти як осередок культурного життя громади», «Сучасні стратегії розвитку дозвіллєвої діяльності».

За підсумками семінару-практикуму відбувся круглий стіл, на якому  методисти Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, методисти та культорганізатори закладів позашкільної освіти  долучилися до обговорення, обмінялися думками щодо якісного методичного забезпечення освітнього процесу в позашкільній освіті.