Волосківська «Волошка» приймала гостей

19 жовтня на базі закладу дошкільної освіти «Волошка» Волосківської сільської ради  відбувся семінар-практикум для вихователів дошкілля району з теми «Казка як засіб соціалізації дітей дошкільного віку».

Семінар було проведено  з метою впровадження у практику діяльності комплексного застосування різних видів роботи у формуванні уявлень про соціальну взаємодію дитини з навколишнім світом та сформованості соціальних норм поведінки засобами казки.

У ході семінару вихователем ЗДО «Волошка» Дубиною І.П. та завідуючою Холод М.Г. було проведено інтегроване заняття у різновіковій групі, на якому вихованці показали  інсценізовану казку «Півник і двоє мишенят».

На практичному занятті  реалізувалася модель різноманітної діяльності, насиченої рухливими іграми, спостереженнями, позитивними емоційними переживаннями дітей, засвоєнням  правил  бережливого ставлення до природи, своїх речей, предметів побуту та  ознайомлення дітей з об’єктами довкілля, формування соціального досвіду вихованців методами  ігрової діяльності, спілкуванням.

Вихователі виразили вдячність за цікавий і корисний матеріал, представлений на семінарі. Багато позитивних моментів та спільна праця педагогів-дошкільників принесла гарний результат.