Про стан розвитку фізичної культури та спорту на території Менського району

Такою була основна тема наради, яку провів сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Мурований.

Нарада відбулась за участю начальника відділу освіти сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віктора Ємця, головного спеціаліста даного відділу Вадима Волкова, а також заступника міського голови Тетяни Вишняк, начальника відділу освіти Менської міської ради Юрія Мишкіна та директора ДЮСШ  Менської міської ради Дмитра Коноваленка.

Були обговорені проблемні питання щодо комплектації кадрів ДЮСШ та роботи секцій футболу, баскетболу у місті Мена.

Крім того, мова йшла і про утримання спортивного комплексу по  вул. Крилова, 4. На даний час приміщення спортивного комплексу на стадіоні «Колос» знаходиться  у підпорядкуванні  відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації,  яким і здійснюється утримання спортивного комплексу, але в даному спорткомплексі  розміщена  ДЮСШ  відділу освіти Менської міської ради. ДЮСШ відділу освіти Менської міської ради використовує дане приміщення  для  проведення  спортивних секцій та заходів згідно затвердженого календарного плану.

З метою раціонального впорядкування даних взаємовідносин керівництву ОТГ було запропоновано здійснювати сплату за використані комунальні послуги у розміри 50%, а за оренду частини приміщення спортивного комплексу – 1 грн. на рік.

Попередньо представники Менської ОТГ відмовилися від даних пропозицій, але сторони дійшли згоди більш детально опрацювати дане питання з подальшим його вирішенням.