Для вчителів фізики проведено семінар-практикум

Змістовно та цікаво був проведений семінар-практикум учителів фізики з теми «Вдосконалення методики проведення уроків фізики через впровадження інтерактивних форм і методів роботи з метою мотивації навчальної діяльності учнів», який відбувся 26 жовтня на базі Волосківської ЗОШ І-ІІ ст.

Метою семінару було надання методичної допомоги з питання «Використання в освітньому  процесі нових технологій навчання, інтерактивних технік, спрямованих на розвиток особистості учня, підвищення ефективності і якості освіти», розгляд методів підвищення ефективності урочної, позаурочної роботи з фізики, створення умов для самореалізацій,  самовдосконалення,  самоосвіти дитини.

Розпочався семінар-практикум із практичної частини. Учителі фізики мали змогу відвідати відкритий урок з використанням мультимедійних засобів у 9 класі  з теми «Відбивання світла. Закони відбивання. Плоске дзеркало», який провела учителька фізики Заборовська Л.В., та  театралізоване дійство «Цариця всіх наук».

Власний задум учителя фізики та допомога колективу у розробці виховного заходу переконали гостей, що в школі працюють творчі вчителі. Як і годиться, в творчих учителів – творчі учні, які беззаперечно довели присутнім, що фізика – цікава наука, королева наук.

В рамках теоретичного блоку семінарського заняття, було проведено роботу в групах, де учителі фізики складали модель  активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках фізики з використанням елементів інтерактивного навчання та обговорили поточні питання. У ході дискусії  педагоги району обмінялися враженнями, дали високу оцінку за змістовність семінару.

Підсумувавши роботу семінару словами великого Конфуція «Я чую — і забуваю. Я бачу — і запам’ятовую. Я дію — і розумію», учасники подякували за його організацію та проведення.