До Дня Гідності і Свободи

Сьогодні виповнюється 5 років, як народ України вийшов на вулиці, аби назавжди змінити своє життя. Рік, за який про Україну дізнались навіть у найвіддаленіших куточках світу. Річниця гордості, гідності та честі. Річниця Революції Гідності. Усе, що було до листопада 2013 року тепер видається якимось іншим, чужим життям. Так як було, тепер точно не буде ніколи… Ця революція, ця зима змінила українців назавжди, ми продемонстрували світові свою силу і волю, наш гімн, наш прапор – знають всюди. А нашу Небесну Сотню оплакують мільйони по всьому світу.

З нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи 21 листопада відбулися урочистості в Покровській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Педагоги та учні закладу продемонстрували літературно-драматичну композицію «Зима, що нас змінила».

На заході були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Мурований, заступник голови райдержадміністрації Микола Петрушенко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Ємець, голова Покровської сільської ради Геннадій Биндюк та учасники бойових дій на Сході України.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО. На урочистому дійстві запалили свічку пам’яті та склали спільну молитву за загиблими героями, які віддали своє життя за свободу та європейський вибір своєї країни.

Принагідно перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Мурований вручив Почесні грамоти районної державної адміністрації і районної ради:

– Бондарцю Сергію Миколайовичу, учаснику бойових дій, за проявлені мужність, професіоналізм, вірність військовій присязі під час захисту Батьківщини, сумлінну службу в Збройних Силах України, за участь  у бойових  діях  на  сході  країни;

– Лук’яненко Ірині Федорівні, педагогу-організатору, керівнику військово-патріотичного гуртка «Нащадки козацтва» Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за сумлінну працю, професійну майстерність, досягнуті успіхи у національно-патріотичному вихованні молоді.