Позашкілля району відзначило столітній ювілей

У цьому році в Україні відзначають 100 років позашкільної освіти. Із історичної довідки відомо, що Чернігівщина одна із перших долучилася до створення позашкільних закладів.

07 грудня на базі Березнянського будинку дитячої та юнацької творчості відбувся урочистий захід «Святкова година нашої родини», приурочений 100-річчю позашкільної освіти в Україні.

До позашкільного закладу з’їхалися поважні гості, які працювали у закладі та були його активними гуртківцями.

Вітали освітян-позашкільників та гостей свята переший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Мурований, голова районної ради Наталія Боюн, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Ємець, голова Березнянської селищної ради Ольга Романченко, помічник народного депутата Валерія Давиденка Ігор Зелений. Виступаючі відмічали, що позашкільна освіта – унікальна система роботи з дітьми в позаурочний час, що завдяки майстерності, професійності педагога-позашкільника вихованці, перебуваючі в творчій атмосфері, навчаються творчо мислити та творити прекрасне.

Учасникам свята було також запропоновано цікаву та насичену культурну програму. Щирі посмішки, дружні привітання – все створювало надзвичайну атмосферу. Інакше не могло й бути, адже на свято зібралися  талановиті педагоги  позашкільної освіти – професії, яка  поєднує в собі мудрість і молодість душі, творчість і величезну енергію, доброту і вимогливістьті, яким під силу віднайти ту Божу іскру, яку має кожна дитина, розвинути її та вдосконалити.

Кращі з кращих були нагороджені Подяками Менської районної ради, Менської районної державної адміністрації та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, а Березнянський будинок дитячої та юнацької творчості отримав цінний подарунок.