Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Ємець взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку

До обговорення важливих питань життєдіяльності та розвитку району долучилися директор Департаменту фінансів Чернігівської облдержадміністрації Валерій Дудко, голова райдержадміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Наталія Боюн, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники та представники територіальних підрозділів центральних органів влади, сільські, селищний та міський голови, головні бухгалтери розпорядників коштів, керівники установ та організацій району.

Про перші кроки та подальшу траєкторію Нової української школи в навчальних закладах району проінформував присутніх начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Ємець.

У своєму виступі Віктор Миколайович зупинився на основних напрямках роботи щодо забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти. В основному мова йшла про навчально-методичне забезпечення, фінансування та створення сучасного освітнього середовища.

У підсумку було наголошено, що ефективність  реалізації концептуальних засад Нової української школи у  Менському районі досягається за умови партнерської взаємодії усіх учасників освітнього процесу.

До уваги присутніх була представлена презентація “Нова українська школа: шляхи реалізації”