“Веселі старти”

21 грудня в спортивній залі Березнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», спільно з відділенням НОК України в Чернігівській області та за підтримки районної державної адміністрації відбувся спортивно-масовий захід «Веселі старти».

У змаганнях взяли участь шість команд навчальних закладів селища Березни, сіл Локнисте та Миколаївка. Гучно, весело та спортивно пройшли всі естафети «Веселих стартів». Учасники отримали безліч позитиву, гарного настрою та продемонстрували неперевершену командну гру.

За підсумками показаних результатів переможцем стала команда «СТАРТ» Березнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге та третє місця посіли команди «СПАРТАК» Березнянської ЗОШ І-ІІІ  та Березнянської ЗОШ І-ІІ ступенів відповідно.

Команди-перможці отримали від відділення НОК України в Чернігівській області медалі, грамоти та пам’ятні знаки.

А депутат районної ради, перший заступник голови райдержадміністрації  Сергій Мурований передав всім командам-учасницям футбольні, баскетбольні та волейбольні м’ячі, придбані за кошти, передбачені на виконання депутатських повноважень.