Новини Степанівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату

 

Курс за вибором: “Технічне креслення”

Сучасна науково-технологічна та економічна реальність висуває принципово нові вимоги до фахівців технічної сфери.

У нинішньому виробництві задіяні складні комп’ютерні комплекси, автоматизовані лінії, машини і техніка, функціонування яких не можливе без компетентних інженерів. Тому інженерні та інженерно-технологічні професії на сьогоднішній день мають високий рейтинг.

З метою орієнтації учнів на професії виробничої сфери, розширення їхнього політехнічного світогляду, розвитку технічних здібностей, просторового та логічного мислення у межах технологічного профілю навчання активно впроваджується курс за вибором «Технічне креслення», який є дієвою підготовкою до вступу у ВНЗ та ПТНЗ технологічного профілю. Адже одними з основних профільних предметів у таких навчальних закладах є креслення.

Тому, вихованці МНВК, які активно вивчають основи технічного креслення на базі програми «КОМПАС 3D» матимуть змогу продовжити навчання в професійно-технічних і вищих навчальних закладах, програми яких тісно пов’язані з використанням креслень і конструкторської документації із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій. Зокрема, це такі актуальні професії, як інженер-конструктор, інженер з проектування, інженер-системотехнік, інженер з машинобудування і приладобудування, інженер-механік, інженер з охорони праці та споріднені спеціальності.

Про технічний стан шкільних автобусів

Технічний стан шкільних автобусів та їх обладнання повинні відповідати вимогам стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища та правил технічної експлуатації, інструкції підприємств виробництва та іншої нормативної документації.

Згідно із законодавством заборонено експлуатацію шкільних автобусів, якщо вони не пройшли обов’язковий технічний контроль один раз на півроку, або два рази на рік.

Шкільні автобуси Менського району пройшли обов’язкову перевірку на СТО міста Чернігова і усі визнані придатними для подальшої експлуатації.

Курс за вибором «Захист Вітчизни»

З метою підвищення якості початкової військової підготовки у малокомплектних школах, створення ефективної навчально-матеріальної бази в цьому навчальному році проводиться курс за вибором Захист Вітчизни для учнів 10 – 11 класів.

З нагоди Дня Збройних Сил України в Степанівському МНВК було проведено святкову лінійку, на якій учні продемонстрували свої навички збирання та розбирання зброї, які вони вдосконалювали на уроках Захисту Вітчизни. Навчаючись за курсом Захист Вітчизни, юнаки та дівчата здобувають початкову військові підготовку, формують почуття патріотичної свідомості та національної гідності.

Також, всіх присутніх зі святом привітав танцювальним номером колектив “Перлина” та піснями Пилипенко Марина і Артюх Юлія.

За інформацією Степанівського МНВК