І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН України

З метою виявлення, підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, 17 січня 2019 року районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Менської райдержадміністрації  на базі Березнянського будинку дитячої та юнацької творчості проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Учасниками  І етапу конкурсу-захисту стали  3 здобувачів освіти,  а саме: Приходько Анжеліка Олександрівна, учениця 9-Б класу Березнянського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів, (науковий керівник Селюк С.П.) та вихованки  Березнянського БДЮТ : Савицька Вікторія Валентинівна (науковий керівник Савицька С.А.) та Кравченко Анастасія Олександрівна ( науковий керівник Холявко А.В.)

Слухачі представили свої роботи у секціях: «соціологія», «історичне краєзнавство» та «мистецтвознавство». Вони показали свої знання, вміння працювати з літературою, доповідати, захищати свої ідеї.

Члени журі оцінювало роботи, давало корисні поради та настанови  юним науковцям.

​ Ці учениці  будуть брати участь у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у місті Чернігові. Бажаємо їм перемоги!