Семінар-практикум на базі Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів

    Метою та завданнями  семінару-практикуму для вчителів біології з теми: «Компетентнісно-орієнтовані завдання на основі критичного мислення у навчанні біології», що відбувся 19 березня 2019 року були:  обговорення актуальних проблем підвищення якості природничої освіти, професійної компетентності педагогічних працівників із  питань упровадження інноваційних педагогічних технологій в освітній процес, формування готовності педагогів до впровадження завдань Нової української школи. У проведенні  семінару взяли участь  учителі біології Менського району.    Педагогам було  запропоновано  побувати у творчій майстерні вчителя Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів Федорченко Н.П., яка провела  заняття з елементами тренінгу на тему «Шляхи формування предметних і  ключових компетентностей у процесі навчання біології».

     Наступним етапом семінару став майстер-клас «Застосування методів і прийомів розвитку критичного мислення на уроках біології», проведений учителем Волосківської ЗОШ І-ІІ ступенів Баєнко Л.М. Заняття було опрацьовано у практичній  формі, де кожен міг стати учасником.  Сподіваємось, досвід роботи, переданий учителем неабияк  допоможе у роботі.

     Учителі мали змогу відвідати показовий урок у 7 класі з теми «Періоди та тривалість життя тварин» (вчитель Федорченко Н.П.)

     На завершення семінару практичний психолог Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бичок А.В. провела  цікавий та змістовний психологічний тренінг «Перша допомога при емоційному перевантаженні».

    Учасники семінару були надзвичайно активними, сподіваємось, що кожен почерпнув для себе багато  корисного, цікавого і цінного і став на трішки успішнішим, завдяки навчанню організаторів семінару.