Здоровим бути модно!

Ніхто не буде заперечувати, що здоров’я у житті – найбільший скарб. Ті, хто стоять на порозі майбутнього, розуміють істину: тільки здоров’я дасть можливість знайти улюблену професію, приміряти на себе різні ролі, опанувати будь-яку справу, впевнено йти до омріяних вершин. Тому   29 березня  на базі Березнянського будинку дитячої та юнацької творчості  відбувся районний  фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» .

Мета даного заходу , це  розвивати творчі здібності, згуртовувати учнів, створювати умови для дружнього спілкування, виявлення талантів, стимулювати впевненість у собі і ініціативність у пропагуванні здорового способу життя.

Для участі у фестивалі були запрошені команди загальноосвітніх закладів середньої освіти  Менського району. Учасники мали можливість ознайомити присутніх із власними креативними думками, розповсюдити кращий досвід із профілактики запобігання негативним проявам серед молоді, використовуючи вокальні, хореографічні, спортивні здібності, літературно-мистецькі засоби, власне бачення проблеми з активної позиції самих підлітків, що було переконливим і несло мотивацію на здоровий спосіб життя. Всіх команд-учасників було сім.

За результатами конкурсних змагань найкращі вміння у пропаганді здорового способу життя продемонстрували команди «Імпульс» Березнянського опорного ЗЗСО  І-ІІІ ступенів, «Енергія» Волосківської ЗОШ І-ІІ ступенів, «Вітамінки» Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Цікаво та змістовно виступили «Живчики» Березнянської ЗОШ І-ІІ ступенів, «Геліос» Городищенської ЗОШ І-ІІ ступенів, «Смайл» Данилівської філії, «Імпульс» Локнистенської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Безперечно, що подібні заходи в невимушеній ігровій формі формують модель молодої людини, здатної розумно і систематично дбати про здоров’я, пропагувати здоровий спосіб життя, успішно будувати омріяне щасливе майбутнє.