Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочалася

21 травня цього року одинадцятикласники району складають ЗНО з математики. Нагадуємо, що тестування з інших предметів відбудеться в наступні терміни:

– українська мова і література – 23 травня;

– іспанська, німецька, французька мови – 27 травня;

– англійська мова – 28 травня;

– фізика – 30 травня;

– історія України – 4 червня;

– біологія – 6 червня;

– географія – 11 червня;

– хімія – 13 червня.

Для складання ЗНО  відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації розроблено графік підвозу старшокласників до пунктів тестування.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.

Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України 2019 року для вступу до закладів вищої освіти зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018 та 2019 років. З англійської мови (іспанської, німецької та французької) прийматимуть результати 2018 та 2019 років.