Участь представника Степанівського МНВК у Всеукраїнському форумі “Кар’єра зі школи: вибір і планування” в м. Ужгород

З 9 по 11 червня відбувся Всеукраїнський профорієнтаційний форум, який зібрав понад 100 педагогів, шкільних психологів,молодіжних працівників та представників громадського сектору з усієї України і став дискусійним майданчиком для обговорення перспектив кар’єрного розвитку шкільної молоді.

Степанівський МНВК є активним учасником спільноти освітніх закладів України та активно впроваджує проект “Карта професій”з учнями 10 – 11 класів.Карта професій – це унікальний освітній проект для школярів, що допомагає їм зрозуміти світ професій, важливі навички та кар’єрний шлях у різних професійних сферах. Мета проекту, щоб діти обирали майбутню професію свідомо і для цього вже  було розроблено цікаві буклети про професійні сфери, навички і кар’єру; створено веб-сайт careerhub.in.ua про кар’єрний розвиток для поширення цих знань, підготовлено методичні матеріали для вчителів з проведення кар’єрних бесід для учнів 5-10 класів.

На цьогорічній події в Ужгороді учасники та гості обговорювали: виклики XXI століття, до чого готувати учнівську молодь. Гендерна експертка Мар’яна Колодій провела майстер-клас з гендерно чутливих підходів у виборі професії, а кар’єрна консультантка УжНУ Тетяна Бутурлакіна розповіла про стереотипи та реальність сучасного ринку праці. Про те, як підліткам знайти спільну мову з батьками в питаннях планування кар’єри, учасники спілкувалися з представниками Української спілки психотерапевтів.Своїми практиками роботи з молоддю ділилися представники держави, громадськості та бізнесу: Державна служба зайнятості, Українська академія лідерства та UKRSIBBANK BNP Paribas Group, які допомагають підліткам свідомо обрати професію. SDG-амбасадорки Центру “Розвиток КСВ” розповіли як інтегрувати Цілі сталого розвитку ООН в навчальний процес та надихнути підлітків ставати свідомими лідерами.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).