На території Менського району в активній фазі знаходиться оздоровчо-відпочинкова кампанія – 2019

Станом на кінець липня на території Менського району оздоровчими послугами вже забезпечено 478 учнів нашого району, що становить 51.9 % від загальної кількості дітей віком від 7 до 17 років включно. В серпні місяці цього року діти, що відносяться до пільгових категорій, будуть відпочивати у дитячих таборах «Артек» (Київ), «Молода гвардія» (Одеса), «Наталія» (м. Рахів), «Дивосвіт» (с. Седнів), «Барвінок» (с. Бігач), а також у інших таборах Чернігівщини та України.

Справжньою окрасою оздоровчо-відпочинкової кампанії 2019 року стало відкриття на цих вихідних на території селища Макошине наметового містечка відпочинку для дітей «Десняночка», організованого Макошинською благодійною організацією «Нащадки Аратти».

Це буде 14-ти денна програма. Фінансову допомогу надає благодійна організація «Британська Гуманітарна Допомога» (Великобританія), також залучені кошти від проведеної фандрейзінгової кампанії серед організацій та жителів Менського району. Протягом липня та серпня в наметовому містечку чудово проведуть свій час 50 підлітків Менського району.

Під час відпочинку у дітвори не буде нагоди сумувати: заняття творчою роботою, підготовка концертів, випуск газет «Show-kids», в яких діти висвітлюватимуть діяльність своїх ланок, безпосереднє спілкування з студентами з Лондона.  Кожного вечора палатиме вогнище, проводитимуться конкурси, ігри, спортивні змагання, дискотеки.

Протягом 14-денного відпочинку з дітьми працюватиме згуртований, досвідчений педагогічний колектив.