Серпнева конференція педагогічних працівників «Нова українська школа: від старту до успіху…»

29 серпня відбулася традиційна педагогічна конференція за участю представників райдержадміністрації, районної ради, відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту,  директорів та педагогів закладів освіти Менського району.

Про здобутки та проблеми освітньої галузі району, а також кроки до здійснення реформи Нової української школи  проінформувала завідувачка районним методичним кабінетом Алла Дмитрівна Бикова.

Для обговорення доповіді було  запрошено колег закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти та Степанівського МНВК. В їх виступах порушувалися актуальні питання впровадження НУШ в районі,  перспективи розвитку позашкільної освіти, функціонування української мови в умовах прийняття змін до нового правопису, матеріально-технічного забезпечення закладів освіти тощо.

Зі здобутками в освітній галузі Менського району за 2018-2019 навчальний рік можна було ознайомитися зі змісту  відеоролика.

За сумлінну педагогічну працю на освітянській ниві вчителів було нагороджено грамотами райдержадміністрації, районної ради, Управління освіти, відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, а також  подякою Міністерства освіти.