Дякуємо, що ви на світі є…

03 жовтня  відбулися  урочистості до Дня працівника освіти. На святі були присутні педагоги закладів дошкільної, загальної середньої та   позашкільної  освіти Менського району, ветерани педагогічної праці.

Вчителів, вихователів, керівників гуртків, майстрів вітали та нагороджували грамотами та подяками голова Менської районної ради Наталія Боюн,  перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Мурований, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Віктор Ємець та депутат Чернігівської обласної ради  Василь Леоненко.

Очільники району  зазначили, що бути педагогом — це покликання душі, і від щирого серця подякували працівникам освіти за любов до обраної справи та самовідданість. Побажали всім міцного здоров’я, безхмарних благословенних днів, нових педагогічних звершень.

Святковий концерт було проведено у формі телевізійного освітянського каналу «Педагог-2019». Чудовим подарунком від колег Березнянської школи мистецтв, Березнянського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Березнянського позашкільного закладу  та їх  талановитих вихованців стали пісні, вірші, гумористичні сценки тощо.

Учителі прагнуть передати нащадкам свої знання, вміння, вчать бути Людиною. Їхня робота не закінчується дзвоником з уроку. Вони постійно вкладають у наших дітей найкращі зерна доброти, розвивають наші здібності, формують життєві цінності та наставляють на правильний життєвий шлях. Дякуємо вам, що ви на світі є, що сієте добро, як щедрий колос…