Про актуальні питання в освітній галузі

30 жовтня 2019 року відбулася нарада керівників закладів освіти Менського району за участю  О. Белашка, начальника Менського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області. Він ознайомив присутніх із профілактичними заходами щодо поширення вірусного гепатиту «А», з  вимогами впровадження системи НАССР у закладах освіти району. Олександр Іванович наголосив, що вона  є обов’язковою умовою гарантії безпечного харчування дітей. Окрім того, принципи НАССР дають впевненість та гарантії, як керівництву так і споживачам, у дотриманні санітарних та гігієнічних вимог при організації харчування.

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Ємець звернув увагу на питання початку опалювального сезону в закладах освіти району.

З рекомендаціями щодо проведення ІІ (районного) туру учнівських олімпіад із базових дисциплін, зонального туру конкурсу «Учитель року -2020», організації харчування учнів у школах району, Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів керівників закладів освіти ознайомили методисти.