Нова українська школа: шлях до змін

5 листопада 2019 року в м. Київ відбулася міжнародна конференція «Нова українська школа: компетентності лідерства та менеджменту керівників опорних шкіл для підвищення якості освіти», в якій взяли участь і керівники відділів освіти Чернігівської області, в тому числі – начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації Віктор Ємець.

Як зазначив Віктор Миколайович, якість освіти в опорних школах та створення нових опорних закладів є одним із пріоритетів Міністерства освіти і науки України. Керівники цих закладів не лише мають впроваджувати реформу НУШ, а й забезпечити функціонування і розвиток опорного закладу. Для того, щоб керувати цим процесом змін, керівництву необхідні компетентності лідерства та менеджменту, що й стало актуальним для обговорення на конференції.

За словами Віктора Миколайовича, на конференції також розглядалося питання пошуку інструментів для розвитку якості освітньої діяльності, стратегії розвитку школи в процесі реформ. Учасники ознайомилися з доповідями не лише вітчизняних професіоналів, але й почули про досвід реформування освіти в Австрії. Освітяни також працювали в секціях та обговорювали реформи освіти за круглими столами.