Змагалися молоді і досвідчені

8 листопада на території стадіону «Колос» юнаки допризовного віку та колектив територіальної організації воїнів-афганців по-своєму відзначили осінні свята, провівши районну спартакіаду з фізичної підготовки серед юнаків допризовного віку під девізом «Майбутнє країни».

Ініціаторами змагань вже традиційно виступили голова та колектив територіальної організації воїнів-афганців, які за підтримки військовослужбовців Менського районного військового комісаріату, відділу освіти, сімֹ’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, керівників Менської ДЮСШ відділу освіти міської ради організували та провели видовищний спортивний захід, що включав в себе змагання за програмою шестиборства, а саме: біг – 100 метрів, крос – 1000 метрів, підтягування на перекладині, метання гранати (700 г.) на дальність, стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 метрів, розбирання – збирання автомата Калашникова.

У спартакіаді взяли участь 9 команд закладів загальної середньої освіти: міста Мена, селищ Березна та Макошине, сіл Дягови, Киселівки, Стольного, Блистови, Покровського.

Перше місце у загальній першості виборола команда Менського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка, друге та третє місця посіли відповідно команди з села Дягови та  селища Березна.

Всі команди-учасники нагороджені відзнаками та цінними подарунками від голови територіальної організації воїнів-афганців Титаренка Л.Д.

Варто зазначити, що саме протягом багатьох років представники Менської територіальної організації воїнів-афганців беруть активну участь в організації та проведенні спортивно-патріотичних заходів для всіх вікових категорій населення Менського району.