Відзначили ювілей

22 листопада відсвяткував свій перший ювілей дитячий садок «Колобок», що у селі Миколаївка.  За ці 5 років чимало вихованців вийшло з його привітних стін у шкільне життя.

В цей день привітати малечу, їх батьків та працівників садка завітали гості: сільський голова Оксана Летушко, голова районної ради Наталія Боюн, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Ємець, в.о. директора Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зоя Баклажко, колишній сільський голова Андрій Баклажко, учні школи.

На святі дітлахи співали, танцювали, декламували вірші.

Гості сказали багато щирих і теплих слів на адресу садочка та його вихованців,  вручали подарунки, бажали достатку, про­цвітання, довголіття; пра­ців­ни­кам – задоволення від улюб­леної роботи, а маленьким вихо­ванцям – рости здоровими, ро­зум­ними і пам’ятати дорогу до світлого Дому їхнього дитин­ства.

За сумлінну працю, значний внесок у розвиток галузі освіти району та з нагоди Дня заснування закладу почесною  грамотою Менської районної державної адміністрації та Менської районної ради  нагороджено директорку Миколаївського ЗДО «Колобок» Тетяну Гвоздиковську.

Протягом свята гарний настрій та неперевершений спів дарували вчителі Березнянської музичної школи: Оксана Агієнко та Тетяна Саченко.