Семінар для шкільних бібліотекарів району з теми «Книга. Читач. Бібліотека.»

29 листопада у Данилівській філії Березнянського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів  відбувся семінар  шкільних бібліотекарів ЗЗСО Менського району на тему: «Книга. Читач. Бібліотека».

Учасників семінару гостинно зустріли директор Данилівської філії Волосенко Д.В.,  шкільний бібліотекар Кузуб В.Д., вчителі.  У привітальному блоці у виконанні учнів школи звучали вірші, пісні, гуморески, які були проникнуті теплом і любов’ю до минулого та сьогодення рідного краю.

Захід було розділено на три блоки. Теоретичний блок включав виступ шкільного бібліотекаря Данилівської філії Кузуб В.Д. з теми «Книга. Читач. Бібліотека». Виступ шкільного бібліотекаря Березнянського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст. Кравченко Т. В. з теми «Про впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи бібліотек». Практичний блок: проведення бібліотечного уроку «Бібліотека вчора, сьогодні, завтра» на якому відбулася подорож до відомих бібліотек різних країн. Яскравим, змістовним та цікавим видалася  вікторина «Сторінками книжок». Захід вмістив в себе багато форм роботи: декламування віршів, інтелектуальні ігри тощо. Даний захід готували разом з учителем зарубіжної літератури Кордаш Н. В. учні 6, 9-го класів.

На завершення семінару шкільні бібліотекарі отримали методичні рекомендації. У підсумку відмітили важливість проведення таких заходів в умовах сьогодення та  щиро дякували директору, педагогічним працівникам, бібліотекарю та учням школи, за організацію та проведення семінару на високому професійному рівні.

Учасникам семінару дуже сподобалася тепла, невимушена атмосфера спілкування з колегами, всі поверталися до себе “до дому”, заряджені позитивним спілкуванням і натхненням щодо майбутніх спільних заходів.