Нова українська школа на шляху до здійснення

04 грудня відбувся семінар-практикум   вчителів початкових класів з проблеми «Використання сучасних педагогічних технологій для формування читацьких навичок та комунікативних компетентностей молодших школярів» на базі Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Над розглядом проблеми працювали вчителі початкових класів 9 закладів загальної середньої освіти Менського району. Метою семінару-практикуму було  ознайомити учасників з системою роботи школи в умовах впровадження нового Державного стандарту.

Цікаві і змістовні майстер класи «Формування   читацької компетентності учнів    початкової школи з  використанням   інтерактивних   методів в умовах НУШ» та «НУШ.  Щоденні   три», метою яких було відпрацювання навичок за різними методиками і технологіями,   провели Когатько Л.Ф., вчитель 2-го класу та Давиденко О.С., вчитель1-го класу Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У рамках семінару проведено  виховний захід  «Добро починається з тебе»  (вчитель 3-го класу Буланець О.В.) та лялькова вистава «Колобок» на новий лад за участю юних артистів 4-го класу (вчитель Оліфіренко Н.М.).

Різноманіття дидактичних ігор на різних етапах уроку запропонованих педагогами-початківцями, широке використання електронної презентації, форм інтерактивних методів навчання, висока активність учнів засвідчили майстерність вчителів,високу  результативність педагогічної праці.

Усі представлені види роботи сприяли підвищенню фахового рівня, професійної компетентності учителів початкових класів. Корисний досвід та позитивні емоції були невід’ємною частиною семінару.