Сторінка вчителя фізики

Згідно з планом роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Менської РДА 4 грудня в Покровській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся  семінар-практикум учителів фізики на тему «Формування творчих здібностей учнів, підвищення рівня знань та інтересу до вивчення предмету шляхом застосування різних педагогічних технологій на уроках фізики».

Розпочався семінар-практикум із практичної частини. Учителі фізики мали змогу відвідати позакласний захід для учнів 8-10 класів «Міс Фізика», який  познайомив вчителів та учнів школи  з фізичними явищами, що зустрічаються у повсякденному житті.

Вчитель фізики Покровської ЗОШ І-ІІІ ст. Шевченко Л.В. ознайомила учасників семінару з новітніми мультимедійними засобами навчання та їх застосуванням при вивченні фізики.

Під час теоретичної частини учасники семінару обговорили питання організації творчої діяльності учнів на уроках фізики шляхом використання особистісно-орієнтованого навчання, запровадження педагогічних технологій та інновацій на уроках фізики, про організацію проблемного навчання тощо.

В обговорення кожної з тем активно включилися всі педагоги, що є позитивним наслідком семінару. Це була справжня трибуна вільних думок!
Під час заключного етапу учасники семінарського заняття подякували дирекції,   вчителю фізики за підготовку, проведення семінару  та виступаючим за активну та плідну роботу, побажали усім педагогам творчих злетів, наснаги у роботі та професійного зростання.