Працюємо творчо в НУШ

День, 6 лютого, у Локнистенській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів видався водночас і цікавим і змістовним. 

Спершу відбулося чергове засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів (керівник Терещенко Л.Д., вчитель початкових класів, старший учитель») з проблеми «Інноваційні  технології навчання молодших школярів у контексті реформи початкової освіти».

Педагогічному працівнику не обійтись без тренінгових занять, які можуть стати програмою розвитку ефективних навичок ключових компетенцій.      Змінюється платформа освітнього простору, у зв’язку з цим варто говорити про нову роль вчителя – не як наставника та джерело знань, а як коуча, фасилітатора, тьютера, модератора в індивідуальній освітній траєкторії дитини. Нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя в контексті концепції Нової української школи стали темою засідання членів методичного об’єднання.

На засіданні гуртка «Природа і фантазія» (керівник Ващенко Т.М., учитель мистецтва) учні розпочали роботу над виготовленням триптиху «Квіти Придесення». Творча група учнів закладу готує роботу для участі у районному етапі обласної краєзнавчо-патріотичної акції учнівської молоді  «Від роду до роду збережем традиції народу».