Вітаємо з перемогою!

Двадцять п’ятий рік поспіль проводиться всеукраїнський конкурс «Учитель року», який є традиційним змаганням  із фахової майстерності, об’єднує вчителів-професіоналів, творчих та відкритих до нових знань, провідників розбудови Нової української школи.

12-14 лютого в Чернігівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбувся  фінальний етап  другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія».

Раді повідомити, що переможцем у номінації «Образотворче мистецтво» став наш колега – Андрій Федотов,  учитель Березнянського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Саме він навесні у Львові буде представляти Чернігівщину на заключному етапі конкурсу «Учитель року – 2020».

Шановний Андрію Анатолійовичу, прийміть від нас найщиріші вітання з нагоди Вашої перемоги! Ми знаємо, що вона дісталася ціною щоденної та наполегливої роботи над собою, а це вже і був найперший крок до успіху. Зважившись на участь у професійному конкурсі, Ви, в першу чергу, довели собі, що є рішучою та цілеспрямованою людиною, яка лише діями спроможна досягти поставленої мети.

Бажаємо черпати натхнення та мотивацію для досягнення наступних вершин професійного зростання у допитливих поглядах Ваших учнів.

Хай щира Любов до професії, безмежна Віра колег та безцінна Надія близьких та рідних людей супроводжують Ваш педагогічний талант до омріяних висот.

Віримо та бажаємо наступних перемог!