20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

       В Україні сьогодні – День пам’яті Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

        Революція Гідності стала переломним моментом в новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. Вже минуло 6 років, а спогади настільки яскраві, наче це було вчора.

        Сьогодні, в День Героїв Небесної Сотні маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього. Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них.

         З метою увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу у ЗЗСО Менського району було проведено низку заходів: година пам’яті «Небесна Сотня на варті Незалежності» (Волосківська ЗОШ І-ІІ ст.), патріотичний захід «Дорогою через Майдан» (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.), урок пам’яті «Герої не вмирають» (Городищенська ЗОШ І-ІІ ст., Березнянський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст.), акція  «Ангели пам’яті», військово-спортивні змагання (Покровська ЗОШ І-ІІІ ст.) та інші.