Стежками улюбленої професії

20 лютого на базі Березнянської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум учителів зарубіжної літератури з проблеми «Реалізація наскрізних змістових ліній на уроках зарубіжної літератури».

Родзинкою заходу було поєднання основної частини програми з інтерактивними вправами щодо емоційного налаштування педагогів на роботу, розвитку їх креативності, рефлексії.

Так, колегами-предметниками було відвідано показовий урок у 6 класі з теми «Мацуо Басьо. Хайку» (учитель Вовченко Т.В.) та позакласний захід «Стежками улюблених казок» (учитель Кремень В.Ф.).

Наступним етапом семінару став майстер-клас із предмету, проведений керівником РМО Сесь О.Г. (учитель Березнянського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів). Використовуючи інтерактивні форми та прийоми, Олена Григорівна показала, як зробити цікавим навчання, реалізовуючи наскрізні лінії програми та розвиваючи компетентності.

Захід відбувся в теплій та дружній атмосфері. Сподіваємось, нові навички допоможуть учителям-словесникам урізноманітнити свої заняття та зробити їх більш цікавими для сучасних учнів.