Рефлексуємо на уроці біології…

24 лютого на базі Волосківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів біології з проблеми «Формування активної пізнавальної діяльності учнів на рефлексійній основі під час уроків біології».

  Цікавинкою  семінару була інтерактивна зустріч за круглим столом «Лікарські рослини плодових та ягідних рослин України», де педагоги не тільки мали змогу послухати цікаві повідомлення учнів про лікарські рослини, а й під солодкий присмак чаю отримати задоволення від творчих здібностей юних дарувань.

        Також учасники семінару відвідали урок біології у 8 класі «Слухова сенсорна система. Вухо. Захист слуху». Лабораторне дослідження «Вимірювання порога слухової чутливості»», (вчитель  Баєнко Л.М.) Урок  проведений з дотриманням вимог до сучасного компетентісного уроку з використанням мультимедійних  технологій та інтерактивних методів навчання.

            У теоретичному блоці вчителі біології Довженко Р.М. (Березнянська ЗОШ І-ІІ ст.) познайомив  з різними видами рефлексії, а Чулкова О.Т. (Березнянський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів)  презентувала методичнй кейс «Практикуємо рефлексію», під час якого з учасниками семінару були проведені цікаві рефлексійні вправи.

          Робота пройшла в дуже дружній та гостинній атмосфері, семінар відбувся не тільки з практичною користю, а й залишив в учасників море теплих емоцій.