Відбувся традиційний конкурс «Наша школа має талант»

     21 лютого у Березнянському опорному ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся традиційний конкурс «Наша школа  має талант», який проходить вже  одинадцять років поспіль у номінаціях: вокальне мистецтво, хореографічне мистецтво, музично-виконавське мистецтво та художня декламація. Найбільше учасників змагалося у вокальному та хореографічному жанрах. Журі визначило вісім найкращих учасників у різних номінаціях. А переможця конкурсу було обрано за голосуванням глядачів.

        У залі були присутні не лише учні та вчителі школи, а й батьки талановитих учасників. Свято вразило усіх, виступи були цікавими, запальними і неповторними. Учні, вчителі та батьки побували в чарівному світі творчості, в якому вічно процвітають: добро, розуміння, світло і любов.

        У І віковій категорії перемогу отримала Муха Катерина, учениця 3-А класу, з піснею «Про галушки», у ІІ-ІІІ вікових категоріях – танцювальний гурт дівчат із запальним «Флешмобом».

        Переможці конкурсу були нагороджені статуетками, грамотами та грошовими винагородами.

       Відкрилися  нові зірочки на шкільному творчому небосхилі. Для багатьох учнів закладу їхні виступи були дебютними. Так тримати! Кожен з вас має таланти! Хтось уже відкрив їх, а хтось ще шукає.   І хто знає, можливо саме  учні Березнянського опорного ЗЗСО стануть в майбутньому відомими артистами!