У районі розпочалась підготовка до гри “Сокіл”(“Джура”)

        28 лютого на базі Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» на тему «Індивідуальний та диференційований підхід, як важливий компонент фізичного виховання учнів. Проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2020 році»

         Присутні відвідали урок фізичного виховання у 5 класі з теми «Інноваційний урок фізкультури з елементами футболу» (вчитель Дорошенко Н.В.).  

         Труба  Сергій Михайлович, вчитель фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» запропонував до уваги вчителів практичну «Смугу перешкод» та конкурс «Впоряд», які  можна використовувати на уроках предмету «Захист Вітчизни» та як одні із конкурсів шкільного етапу гри «Сокіл – «Джура»».

         У рамках теоретичної частини семінару педагогів ознайомлено зі змінами у проведенні гри у 2019/2020 навчальному році. Так, І (районний) та ІІ (обласний) етапи гри проводитимуться у двох вікових групах (середня – здобувачі освіти віком від 11 до 14 років включно, старша – від 15 до 17 років включно). Також педагогам повідомлено орієнтовні умови проведення І (районного) етапу гри для обох вікових груп.

        На закінчення семінару учасники у формі “круглого столу” обмінялися пропозиціями щодо активізації впровадження дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).