В атмосфері творчої співпраці

      5 березня у  Березнянському опорному ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи, практичних психологів  та педагогів-організаторів з проблеми «Удосконалення процесу виховання шляхом вибору ефективних форм виховної роботи та роль педагога у формуванні сучасного дитячого колективу». Розпочався семінар привітанням учнів закладу та міні-тренінгом на згуртування учасників заходу.

      Застосування сучасних методів та форм у виховній роботі продемонстрували заступник директора з виховної роботи Березнянського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів Олена Чулкова та педагог-організатор Світлана Кочин. Практичний психолог Юлія Красножон та соціальний педагог Марина Шумна провели заняття з використання арт-терапії у роботі з дітьми.     Учасники семінару-практикуму мали змогу долучитися до загальношкільного заходу «Калинова моя Україна! Березнянська наша родина!».

      У  закладах загальної середньої освіти Менщини активно впроваджується діяльнисний підхід у вихованні підростаючого покоління. Креативні методи та форми роботи з дітьми сприяють розвитку їхнього мислення, інтелектуальних, творчих здібностей учнів і забезпечують розвиток пізнавальної активності дітей. Педагоги роблять опору на спільну діяльність та співробітництво з учнями. Допомагають сформувати власну самооцінку дитини та активну життєву позицію. Ці та інші питання виховної роботи учасники семінару-практикуму обговорили за круглим столом.

      На завершення семінару присутні  визначились з головними рисами сучасного педагога та орієнтирами у повсякденній виховній практиці. Завідувачка РМК підвела підсумки та наголосила, що виховну систему школи потрібно створювати спільними зусиллями всіх учасників освітнього процесу: педагогами, батьками, учнями. Семінар-практикум пройшов  в атмосфері творчої співпраці.