Привітання зі святом Останнього дзвоника від начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Менської РДА Ємця В.М.

Дорогі учні, випускники, учителі, шановні батьки!

Сердечно вітаю Вас  зі святом Останнього дзвоника, який оголошує офіційне  завершення 2019-2020 навчального року. На жаль, цьогоріч,  школярі району, як і всієї України, зможуть почути прощальний дзвінок  лише онлайн, адже свято, як і вся навчальна весна 2020 року, пройшли в дистанційному режимі.

Наша освітянська, учнівська та батьківська громада успішно пройшли цей досить складний період і достойно витримали удар.

Попереду пора кaнiкул, під час яких дітям слід набратися духовних та фізичних сил дo нaступнoгo нaвчaльнoгo року, щоб і надалі з легкістю дoсягaти нових вeршин. Тому для всіх школярів останній дзвоник – це провісник радості і весе­ло­щів,  чудовий день, коли позаду залишаються всі турботи і настає казкова по­ра літнього відпочинку.

Для випускників 11 класів попереду ще чекає сесія ЗНО, котра триватиме з 25 червня по 17 липня. Тому першочергово бажаю одинадцятикласникам витримки,  наполегливості і, безперечно, успішного складання ЗНО та вступу в омріяні виші. А всій іншій шкільній дітворі зичу міцного здоров’я та незабутнього літа – ра­дісного, безтурботного і цікавого, сповненого яскравих вра­жень і мандрівок.

Бажаю всій освітянській родині  миру й до­б­­ра, здоров’я і злагоди, щасливих миттєвостей і здій­снення мрій, віри й упев­не­но­сті в завтрашньому дні.

Вітаємо всіх зі святом Останнього дзвоника, із закінченням непростого шкільного року!

 

З найщирішими побажаннями

Віктор Ємець,

начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Менської РДА