З Днем знань 2020! Зі святом 1 вересня!

Дорогі діти, вчителі, батьки!

             Перше вересня – День знань – завжди яскравий, завжди насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою.

             Це свято змін, свято позитивного розвитку, свято пізнання нового та невідомого. У цей день особливо теплими словами вітаю всіх, хто має безпосереднє відношення до реформування та здобутків освіти Менщини. 

             Сьогоднішній день  особливо урочистий та хвилюючий для першокласників – вони стають на нелегкий, але цікавий і захоплюючий шлях до пізнання, нових звершень та самостійного життя! Бажаю вам успіхів! Та пам’ятайте: усі перешкоди долаються силою знань, а ваша жага до навчання є запорукою гідного майбутнього!

             Важливим буде цей навчальний рік і для одинадцятикласників. За цей час вам необхідно визначитися у виборі життєвих орієнтирів, які стануть надійною опорою для подальшого особистісного самовдосконалення та розвитку .

           Особливим є цей день і для батьків. Адже вони разом з вами проживають дні і роки шкільного життя,  радіють вашим успіхам, переймаються невдачами. Тож цінуйте їхню любов і підтримку.

          Дорога освітянська громадо! Продзвеніла веселкова карусель теплого літа. 1 вересня знову зібрало нас у рідному колі.
          Новий 2020-2021 навчальний рік буде складним і напруженим, бо розпочався в умовах пандемії, із суворим дотриманням протиепідемічних заходів у закладах освіти.  Проте, я вірю, що наша освітянська, учнівська та батьківська громада успішно пройде цей досить важкий період і достойно витримає удар.

          Нехай цьогорічний  першовересень  буде  сонячним,  несе добрий  настрій  у кожну школу,  кожну родину!

              Здоров’я всім і витримки!