Нагороди – найкращим. У районі відзначили День фізичної культури і спорту

       Щороку у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту. Напередодні Дня фізичної культури і спорту  України  районна державна адміністрація спільно з відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту  нагородила грамотами, подяками та цінними подарунками  учителів фізичного виховання, найкращих представників цієї галузі суспільного життя. 

      До спортсменів з вітальним словом звернувся заступник голови райдержадміністрації Микола Петрушенко, який подякував присутнім за їхній ентузіазм, завзяття, професійність, активну життєву і громадську позицію. Адже завдяки їхній небайдужості та енергійності в Менському районі розвивається така необхідна частина людського життя як спорт, молодому поколінню прищеплюється любов до здорового способу життя, відкриваються шляхи до самореалізації та самозайнятості юнацтва, відстоюється честь району на різноманітних змаганнях. Окремі наші спортсмени, завдяки наполегливій праці і таланту відомі далеко за межами не тільки району, а й країни. До привітань долучилися Віктор Ємець, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту та Вадим Волков, головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту.

Зокрема , грамотами районної державної адміністрації нагороджено:

Трепача Андрія Михайловича, тренера – викладача Комунального закладу позашкільної освіти Менська дитячо-юнацька спортивна школа Менської міської ради Менського району;

Грушко Валентину Валентинівну, вчителя фізичного виховання Березнянської ЗОШ І-ІІ ступенів Менської районної ради;

Картуна Володимира Миколайовича, вчителя фізичного виховання Локнистенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Менської районної ради;

Волосенка Дмитра Володимировича,  вчителя фізичного виховання Данилівської філії І-ІІ ступенів Березнянського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів Менської районної ради.

Подяками  РДА нагороджено:

Назаренка Дмитра Федоровича, вчителя фізичного виховання Городищенської  ЗОШ І-ІІ ступенів Менської районної ради;

Галька Євгенія Станіславовича, вчителя фізичного виховання Сахнівського ЗЗСО  І-ІІ ступенів Менської районної ради;

Пінчука Віталія Івановича, вчителя фізичного виховання Березнянського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів Менської районної ради.