Вшанування кращих освітян області

Щорічною обласною Премією імені Софії Русової нагороджено директора Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олену Давиденко.

Напередодні професійного свята – Дня працівників освіти – голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом з головою Чернігівської обласної ради Ігорем Вдовенком та начальником Управління освіти і науки ОДА Миколою Конопацьким нагородили лауреатів обласної премії імені Софії Русової і лауреатів обласної премії імені Георгія Вороного.

Високі відзнаки стали заслуженою оцінкою самовідданої праці талановитих педагогів нашої області.

Починаючи з 2007 року, премію імені Софії Русової вже вручено 230 видатним педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти. Премію імені Георгія Вороного з 2011 року отримали 45 науково-педагогічних працівників закладів вищої та фахової передвищої освіти Чернігівської області.

Цьогоріч до Управління освіти і науки ОДА було подано 39 матеріалів претендентів на отримання почесних відзнак. На спільному засіданні Колегії Управління освіти і науки облдержадміністрації та постійної комісії Чернігівської обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери від 16 вересня 2020 року № 3/32 визначили Лауреатів.

Щорічною обласною Премією імені Софії Русової нагороджено і представницю Менського району – ДАВИДЕНКО Олену Михайлівну – директора Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Професія вчитель – найважливіша для суспільства і водночас унікальна, адже на неї ніколи не зникне попит. В усі часи освіта й наука були рушійною силою, вчитель – носієм цих благ, а вчителювання – найпочесніша і найпрестижніша справа.

Вітаємо Олену Михайлівну із почесною відзнакою і бажаємо подальших успіхів на освітянській ниві.