Урочиста військово – патріотична лінійка до Дня захисника України в Степанівському МНВК

        Згідно з указом № 806/2014 Президент України постановив: «Установити в Україні свято — День захисника України, яке відзначати щорічно 14 жовтня». З нагоди свята у Степанівському МНВК відбулася святкова військово – патріотична лінійка. Директор закладу Леонід Шестаковський привітав присутніх з прийдешнім святом і зазначив, що День захисника України – це наша історія, сповнена героїзму, подвигів, яскравих вчинків, спрямованих на захист волі та незалежності нашої держави.

        На святковому заході були присутні військовий комісар Давидюк Юрій Олександрович та представники військово-цивільної спілки «Бойове братерство України», які привітали всіх присутніх зі святом.

         Урочиста лінійка розпочалася з історії свята. 14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.

         Учні комбінату продемонстрували свої вміння в змаганнях зі стрільби, підтягуванні на перекладині, розбиранні і  збиранні автомата та у конкурсі фахової майстерності, а саме: вправно керувати автомобілем.

      Переможці конкурсів були нагороджені грамотами та медалями.

 

Матеріал  взято із фейсбука «Офіційна спільнота Степанівського МНВК»