Відбулись заходи до Дня захисника України

Напередодні Дня захисника України та величного храмового свята Покрови Пресвятої Богородиці у закладах освіти Менського району  відбулися заходи з нагоди славних свят. В усіх закладах загальної середньої освіти  організовано проведення низки тематичних заходів, присвячених Дню захисника України, Дню українського козацтва, а саме: виховні години, Уроки мужності, лекції, бесіди, зустрічі з ветеранами та військовослужбовцями, виставки художньої та документальної літератури, спортивні змагання тощо.

Так, у Покровській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся Тиждень козацької слави, в якому вихованці мали змогу прослухати на перервах козацькі пісні, взяти участь у спортивних змаганнях. Урочисто, зі збору всіх куренів, відбулась посвята учнів 5-го класу в козачата. Директор школи, Давиденко Олена Михайлівна урочисто вручила посвідчення козачат п’ятикласникам та привітала всіх присутніх з цим чудовим святом. Олена Михайлівна побажала юним козачатам наснаги, терпіння, сили волі і розуму, а найголовніше – бути справжніми патріотами своєї Батьківщини. Завершиться тиждень 17 жовтня загальношкільним «Днем картоплі».

У Березнянській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося традиційне родинно-шкільне свято «Посвята в козачата» для учнів 1 класу. Малюки продемонстрували свої танцювально-вокальні таланти, спритність, кмітливість та ерудицію. Для учнів 7-8 класі проведено конкурс стіннівок «З історії свята Дня захисника України». Наприкінці посвяти всіх першачків-козачат, котрі так гідно витримали всі випробування, привітав головний отаман школи Шевченко Віктор Вікторович. Теплими й сердечними були вітання директора, адже школа прийняла нове поповнення – громадян України, які згодом творитимуть історію своєї держави.

У Березнянському опорному ЗЗСО І-ІІІ ступенів класні керівники 5-11 класів провели години спілкування  «Козацькому роду нема переводу», «Нащадки козацької слави», «Наші хлопці – славні козаки» та інші, під час яких познайомили учнів з історією свята Дня захисника України та пригадали традиції славного українського козацтва. Учні 6-х та 7-х класів взяли участь у спортивно-розважальних змаганнях «Веселі козачата».

У Миколаївському ЗЗСО І-ІІ ступенів  відбулось Свято козацької слави, під час якого  учні школи взяли участь в конкурсах та вікторині на знання історії українського козацтва, змагались на витривалість і спритність. У Городищенській ЗОШ І-ІІ ступенів для учнів 1-4-х класів проведено розважально-спортивні змагання «Браві козачата».

У Волосківській ЗОШ І-ІІ ступенів  традиційно вібдулись урочисті заходи, а саме: вікторина «Було колись в Україні…», година спілкування «Наші пращури – славетні козаки», цікавий та захоплюючий квест «Як козаки…». У  Локнистенській ЗОШ І-ІІІ ступенів для учнів закладу, запрошених гостей відбулась літературно-музична композиція «Покровонька, покровонька покриває снігом земленьку».

14 жовтня має бути святим днем не лише для православних християн, але й для всіх свідомих громадян: ми не повинні бути байдужими до минулого рідного краю. У цей складний для України час потрібно знаходити те, що єднає нас – різних, проте рівних громадян вільної держави. Радісно, що українська молодь ревно береже історичну пам’ять нашого народу і популяризує його традиції.

Нехай овіяне славою свято додасть нам наснаги, оптимізму та віри у прийдешній день.