Профорієнтаційне заняття “Працюємо легально та безпечно”

        Практичним психологом Степанівського МНВК Левенець Л.В. було проведено профорієнтаційне заняття ” «Працюємо легально та безпечно»”в рамках проекту«Skills lab: навички для успішної кар’єри» ‒ проєкт для молоді, які прагнуть побудувати успішну кар’єру та розвинути топ-10 навичок майбутнього: критичне мислення, тайм-менеджмент, креативність, емоційний інтелект, уміння вести переговори, управління проєктами, цифрову грамотність, підприємницькі навички та інші. Організатори проєкту: CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”, в партнерстві за підтримки Міністерства освіти і науки України.
        Під час заняття було висвітлено переваги та недоліки роботи в Україні та за кордоном. Згідно зі статистикою: за кордоном працює понад 3 млн громадян України. Близько 60% українських заробітчан працюють за кордоном нелегально.
        Також, разом з учнями обговорили переваги легальної зайнятості та наслідки нелегального працевлаштування. Провели відкриті усні дебати:«Легальна робота vs висока зарплата».Проблемне питання: «Висока заробітна плата – єдиний чинник вибору роботи?»
В кінці заняття учні зробили висновок, що потрібно дбати про захист своїх прав та соціальних гарантій при працевлаштуванні. Пам′ятайте, що в Україні реально знайти хорошу роботу!
Інформацію взято із фейсбук-сторінки “Офіційна спільнота Степанівськкого МНВК”.