Розпочався відпочинок дітей у пришкільних таборах

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації традиційно щороку організовує змістовний відпочинок школярів, практикуючи роботу пришкільних таборів з денним перебуванням дітей.

З 29 травня на базі 9 навчальних закладів району почали функціонувати пришкільні табори з денним перебуванням, у яких активним відпочинком задіяно 311 дітей.

Організація відпочинку дітей передбачає різноманітність вибору заходів, можливість кожного вихованця задовольнити свої потреби, вміння, знання. До роботи у пришкільних таборах залучені працівники закладів освіти, які забезпечуватимуть необхідні умови для повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку й дозвілля дітей, розвитку їхніх творчих здібностей, занять фізичною культурою і спортом,  природоохоронною і краєзнавчою роботою.

Особливістю відпочинку учнів є те, що діти не тільки відпочиватимуть, а й підвищуватимуть рівень своїх знань з іноземної мови. На базі пришкільних таборів з денним перебуванням організована робота літніх мовних таборів.

Робота мовних таборів базується на таких напрямках: країнознавчому, спортивно – оздоровчому, екологічному, пізнавально-комунікативному, творчому та театральному.

Програма літніх мовних таборів передбачає диференційований підхід при роботі з школярами. Заняття проводитимуться переважно на свіжому повітрі, в ігровій формі, з широким використанням інтерактивних форм (робота в парах, групах, командах) тощо.