І відпочивають, й інозему вивчають…

А в літньому мовному таборі “Learn Smiling”  Покровської ЗОШ І-ІІІ ст. відділу освіти Менської РДА теж кипить робота: під керівництвом досвідченого вчителя англійської мови  Богдан Інни Владиславівни  вихованці вдосконалюють свої знання з англійської мови і  творчо розвиваються. Діти грають, співають, танцюють, виконуюють руханки, розучують вірші, скоромовки, інсценізують казки, працюють над проектами, малюють, виготовляють вітальні листівки, ліплять з пластиліну.

Варто зазначити, що Інна Владиславівна є керівником літнього мовного табору “Learn Smiling” з 2016 року.  Має сертифікат за проходження вебінару  “Summer Language Camp Activities” видавництва MM Publications.

У лютому 2018 року брала участь у проекті “GoCamp-2018”, де разом з учнями 4, 6, 10 класів підготувала відео запрошення іноземного волонтера. Як переможець проекту вчитель запрошена на 3-денний термін до м. Ірпінь, де пройшла навчання та тренування і отримала сертифікат. Тож  знання, здобуті на тренінгах, Інна Владиславівна використовує  під час підготовки та роботи в мовному таборі “Learn Smiling” цього року.

За інформацією дирекції Покровської ЗОШ І-ІІІ ст.