Підготовка закладів ЗЗСО району до початку нового навчального року на постійному контролі відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації

21 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Мурований та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації Віктор Ємець провели робочу зустріч з керівництвом та працівниками Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів по питанню підготовки освітнього закладу до нового навчального року.

Сергій Мурований та Віктор Ємець оглянули спортивну залу, кабінети та класні кімнати, в яких вже зроблено поточні ремонти та які потребують ще певного доопрацювання, пообіцявши вирішити проблемні питання найближчим часом.

Крім того, вони ознайомились із станом облаштування класної кімнати для навчання первачків в новому освітньому середовищі згідно вимог  Нової української школи та вручили для даного кабінету нові сучасні світильники LED.

Під час спілкування з директором та педагогами навчального закладу піднімалось питання забезпечення підручниками та завезення палива.

У ході візиту також було відмічено стан прилеглої території: облаштування ошатних клумб, спортивного майданчика та зон відпочинку для учнів.

 

 

 

За інформацією відділу освіти,сім’ї,
молоді та спорту райдержадміністрації