Старт Нової української школи в освітніх закладах Менської РДА

Сьогодні ми стоїмо на порозі грандіозних перетворень в освіті, які мають на меті забезпечити нову методику викладання, новий освітній простір та рівний доступ до якісної освіти. Пріоритетними завданнями відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації, педагогічних колективів закладів загальної середньої освіти району є забезпечення впровадження Нової української школи у кожному навчальному закладі.

29 серпня педагоги району  на серпневих методичних об’єднаннях, які відбулися на базі Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст., обговорили актуальні проблеми та перспективи викладання навчальних дисциплін.

30 серпня 2018 року  проведено підсумкову конференцію педагогічних працівників освіти Менського району під гаслом «Назустріч Новій українській школі».  Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району у 2017-2018 навчальному році та завдання на 2018-2019 навчальний рік доповів начальник  відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Ємець Віктор Миколайович.

Із вітальним словом до учасників конференції звернулися Щукін Валерій Миколайович, голова Менської районної державної адміністрації та Мисник Олександр Петрович, голова  районної ради.

Учасники освітянського форуму спільно обговорили стратегічні питання розвитку освіти району та визначили завдання на 2018-2019 навчальний рік в контексті втілення концепції  «Нової української школи».

Традиційно відбулось нагородження кращих представників педагогічної громадськості району Почесними грамотами Менської райдержадміністрації, Менської районної ради, Почесними грамотами Управління освіти і науки облдержадміністрації, відділу освіти , сім’ї, молоді та спорту, Менського райкому профспілки працівників освіти і науки України.

Учасники конференції висловили сподівання на співпрацю освітян з батьківською громадськістю та громадськістю району. Адже тільки спільними зусиллями зможемо створити та втілити проект Нової української школи, вчитись та працювати в якій буде приємно, почесно та перспективно.

                                      

Відділ освіти, сім’ї, молоді
та спорту райдержадміністрації