З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту України відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації проведено легкоатлетичні змагання

З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту України 10 вересня на території центрального стадіону селища Березна весело, з азартом і завзяттям відбувся видовищний спортивний захід – Районний відкритий чемпіонат з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001-2003 р.н. і молодше.

Легкоатлетичні змагання в 27-ми призових категоріях та трьох вікових групах з бігових та технічних видів спорту зібрали більше 75-и юних спортсменів з селища Березна, сіл Покровського та Волосківців.

За підсумками результатів змагань в індивідуальних видах з легкої атлетики було визначено три найкращі команди спортсменів осіннього легкоатлетичного  сезону!  Перше місце з впевненим розривом посіла команда Березнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, срібний призер змагань не зміг визначитись навіть за особистими зустрічами – команди Волосківської та Березнянської ЗОШ І-ІІ ступенів набрали однакову кількість балів і розділили  2-е місце, команда Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів виборола третє.

Перед початком змагань були відмічені кращі юні спортсмени, які в напруженій боротьбі та показаними результатами з різних видів спорту протягом 2018 року здобували перемоги, радуючи шанувальників своїми досягненнями. Серед найкращих спортсменів Грамотами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації за пропагування та розвиток фізичної культури та спорту на території району нагороджені: Чепурний Андрій, Денисенко Богдан, Нестерук Сергій, Кущ Євгеній, Морарі Дмитро, Нестеренко Юрій, Кулик Ірина, Бурковська Діана, Кочин Юлія, Лукян Володимир, Власенко Оксана, Пінчук Андрій, Гальонко Роман, Герасименко Артем, Манойло Андрій, Гриценко Анна, Цвіга Даша, Скоробагатько Вадим, Титаренко Аня.

Також в рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту України нагороджено Почесними грамотами районної державної адміністрації за сумлінну працю та професіоналізм нагороджені вчителі фізичної культури Покровської та Березнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Сергій Труба та Михайло Трепач.

 

За інформацією відділу освіти,сім’ї,
молоді та спорту Менської райдержадміністрації