За ініціативи відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації у навчальних закладах проведено профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!»

Дані заходи відбулись 12 вересня на  базі Покровської ЗОШ І-ІІІ ст. та Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст. за сприяння першого заступника голови Менської районної державної адміністрації Сергія Мурованого, інспектора СРПП Менського ВП старшого лейтенанта  Євгенія Потійка, директора Менського РК ТСОУ Сергія Білика з метою проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи щодо дотримання правил безпечної поведінки на дорозі в перші дні навчального року, вивчення  Правил дорожнього руху серед дітей та молоді, привернення уваги громадськості до проблем гарантування безпеки руху неповнолітніх.

Під час проведення заходів зверталася увага на поглиблення знань здобувачів освіти з правил дорожнього руху, формування уяви школярів про безпеку дорожнього руху під час пересування по вулицям і дорогам та закріпленні основних правил пішоходів з метою попередження дитячого травматизму.