Розпочато програму «Гідність дитини»

Міністерство освіти і науки розпочало програму з облаштування туалетів усередині шкіл з умовною назвою «Гідність дитини» і виділило на це чималі кошти.

Нові, теплі та комфортні туалети вже чекають дітей у Березнянській ЗОШ І-ІІ ступенів, Волосківській ЗОШ І-ІІ ступенів та Локнистенській ЗОШ І-ІІІ ступенів. На їх будівництво  залучено кошти  з обласного бюджету та використано  співфінансування з місцевого бюджету. Роботи виконувало Менське підприємство ТОВ «БК «ВОЛМАКС»».

Відгуки директорів закладів освіти про результати, якість та значення  виконаної роботи.

Шевченко В.В., директор Березнянської ЗОШ І-ІІ ст. розповів:

«Реалії української освіти в сільській місцевості ХХІ століття   змушують дітей  в холод і мороз ходити до туалету на вулиці. Більшість шкіл у сільській місцевості оснащені саме вбиральнями, які розташовані не в приміщеннях шкіл. Ми радіємо з того, що у школі облаштовано  внутрішні туалети для хлопчиків  та дівчаток. Малечі дуже важко і незручно ходити в туалет на вулицю. Це далеко від основного приміщення школи.  Роботи виконано дуже якісно, можна сказати, на совість, особливо це стосується вигрібної ями, каналізації, витяжки. Виконавці робіт реконструювали стіни, облаштували тамбур, встановили двоє пластикових дверей. Туалети облаштовані утепленою підлогою, гарячою водою, оздобленні сучасними матеріалами.  Роботою дуже задоволені батьки молодших школярів».

Магула В.Г., директор Волосківської ЗОШ І-ІІ ст. зазначив:

«Новий навчальний рік у нашому закладі розпочнеться з гарної події. Внутрішні туалети в початковій школі були нагальною потребою. Звісно, коли дитина фізіологічні потреби не може справити в цивілізований спосіб, нам важко говорити про Нову українську школу. Вдячні підряднику за оперативність та якість».

Надточій А.О., директор Локнистенської ЗОШ І-ІІІ ст. повідомив:

«У закладі навчається  72 учні. В 1973 році, коли збудували школу, вбиральні у приміщенні були, проте жодного дня вони не функціонували. Діти ходили в туалет на вулицю. Цьогоріч для учнів облаштували три внутрішні вбиральні:  для хлопчиків, дівчаток,  для дітей з особливими потребами та окремо  кімнату гігієни, встановлено бойлер для підігріву води. Зробили все – підлогу, стіни, поставили унітази, двері, світильники. Роботи виконали відповідально, якісно і своєчасно».