Участь у проєкті «Моя кар’єра в Україні»

     Степанівський МНВК отримав сертифікат   за проведення профорієнтаційних занять «Моя кар’єра в Україні» та нагороду у  конкурсі есе на тему «Моя майбутня професія: планування та розвиток».

     Вибір професії — важливий крок у житті учнівської молоді. Кожен прагне мати цікаву роботу, гарний заробіток, можливість реалізувати власний потенціал, побудувати кар’єру. Допомогти зорієнтуватись у складному лабіринті професій, уникнути помилок і розчарувань при виборі свого фаху допомагає проєкт «Моя кар’єра в Україні», розроблений центром «Розвиток КСВ»  спільно з Міністерством освіти і науки України та Першим Українським Міжнародним Банком.

    За цей час школярі з усієї України надіслали  понад 3000 мотиваційних есе, а більше ніж 700 переможців стали учасниками зустрічей з керівниками українських компаній, організацій та органами державної влади.

    Для участі  необхідно було заповнити заявку та прикріпити мотиваційне есе, в якому написати чому саме ви достойні зустрітися з представником обраної професії.

     Учні Степанівського МНВК долучилися до уроку в рамках проєкту «Моя кар’єра в Україні» та підготували есе на задану тему. На уроці учні шукали відповіді на питання про свої здібності, можливості та чим вони хотіли б займатися у майбутньому.